Ügyfélszolgálati munkatárs jelentkezését várjuk csapatunkba

Ha kiemelkedő kommunikációs és stressztűrő képességgel rendelkezel, pozitív beállítottságú és hatékony problémamegoldó, gyorsan tanuló csapatember vagy, akkor nálunk a helyed!

A Radír, 32 éves szolgáltató cégünk, mely elkötelezett a fejlődésre. Kiváló berendezésekkel és partnerekkel dolgozunk. Működésünk területe a reklámgyártás, médiakapcsolatok és rendezvény- eszközök biztosítása és szervezése. Ezért a társaságunk kreatív és kivitelező oldala is erős.
Csapatunk dinamikusan fejlődik, ezért keresünk új kollégákat!
Szlogenünkben a közösség etalon: Radír. Együtt. Érték. Jellemző ránk a megoldásra törekvés, minden témában.

Amit kínálunk:

R

Rugalmas munkabeosztás

R

Hosszútávú állásbiztonság

R

Jóllétet támogató, baráti munkakörnyezet

R

Rugalmas munkahely!

R

Többlépcsős bértábla, melynek tetejére 24 hónap alatt érhetsz fel! Nálunk ritka a túlóra. Ha van, egyértelműen fizetős!

R

Támogatjuk a bejárást! Gyöngyös vagy környéke, nem akadály, nem lesz + költséged!

R

Évente 4 csapatépítővel “élénken” beépítünk csapatunkba!

Feladatok

  • beérkező megrendelések fogadása
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • megrendelésekkel összefüggésben visszajelzés adása
  • vevők kiszolgálása telefonon, személyesen
  • áru átadása, esetleges kiszállítása
  • vevői igényekben történő változások jelzése a szervezeten belül
  • pénztár kezelése

Elvárások

  • Microsoft Excel és Word (MS365) ismerete
  • B kategóriás jogosítvány, gyakorlott vezetés
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • vállalatirányítási rendszer (CRM) ismerete
  • kiváló kommunikációs képesség
  • stressztűrés, pozitív beállítottság

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, küldd el fényképes önéletrajzodat és bérigényedet a jelentkezes@radir.hu email címre.

Adatvédelem

1 + 14 =